Simge Avize & Aydınlatma
 
Hoşgeldiniz
 
1984 yılında Engin Geyik tarafından kurulan Simge Avize & Aydınlatma, iç mekan aldınlatması sektöründe hizmet vermektedir. Avize, Aplik ve Abajur ürünlerinde zengin bir ürün yelpazesi ile yüzlerce kendi tasarım ürünlerini piyasada kabul ettirmiştir.
 
Firmamız "SİMGE AYDINLATMA" çeşitli aydınlatma malzemelerinin imalat ve toptan satışını yapmaktadır. 1984 yılından bu yana aydınlatma sektöründe bulunmaktayız. O günden bugüne heyecanımız ve estetik üretimlerimiz artarak devam ediyor. Kaliteden ödün vermeyen ilkesel anlayışımız bize başarı ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazandırdı. Bize gösterilen teveccühten onur duyuyoruz. Kendi tasarımlarımızın yanısıra müşterilerimizin özel isteklerine göre de imalat yapabilmekteyiz.
 
Yurt dışı pazarlara yönelik ihracat arayışlarımız devam etmektedir. Otel, Restaurant, Kafeterya, Alışveriş Merkezleri ve her türlü dekoratif aydınlatma gereksinimleri için özel çözümler sunmaktayız. Lütfen tereddüt etmeden bizi arayınız.
 
Avize Nedir?
 
Avize bulunduğumuz mekanı güzelleştirerek aydınlanmasını sağlayan, elektrik enerjisi ile çalışan aydınlatma ürünleridir. Eski zamanlardan şu anda bulunduğumuz zamana kadar her zaman hayatımızda olan avizeler çok çeşitli görsellikte üretilmiş olup günümüzde her çeşit şeklini bulabilmekteyiz.
 

Güvenli teslimat

Yüzlerce çeşit ürün

Sürekli yenilenen tasarımlar

Uygun fiyat ve ödeme seçenekleri

Stoklardan hemen teslim

Taleplere göre özel tasarımlar


Simge Avize Aydınlatma 0212 252 32 62 Özel Avize Tasarım ve İmalat